Kilka słów o projekcie

Inwestorzy pokazali swój duży apetyt na życie.

To nie jest wnętrze asekurujące się paletą szarości i beży.

Kuchnia towarzyska, jak scena w teatrze otwiera się na salon. Na pierwszym planie, główni aktorzy – organiczne lampy Toma Dixona Melt , miedż błyszczy i przykuwa wzrok. Tlące światło daje efekt zachodzącego słońca odbijanego  w rysynku kamiennego stołu, okładzinie ścian nad blatem  i dodatkach. Uwagę przykuwa ceramiczna waza- rzeźba autorstwa wybitnego K. Kalkowskiego.

Tu można przysiąść z laptopem i popracować , jak i spotkać się ze znajomymi, czy przyrządzić rodzinny posiłek.

Salon łączy także sztukę ze swoją funkcjonalnością. Bogata biblioteka jest pełna odrębnych opowieści, a obszerna sofa sprzyja rodzinnemu odpoczynkowi. Paleta barw zainspirowana  naturą pozwala zanurzyć się w pieknie i harmonii.

Złoto dębu, popiel, dostojność granatu w kontraście z eleganckim antracytem rozlewają się na wszystkie pomieszczenia. Sypialnie otula  kojąca szarość  przeplatana złotem, a malarstwo za wezgłowiem łózka z tajemniczym lasem we mgle, nadaje charakter romantyzmu. Tutaj można się zaszyć i oddać swoim refleksjom.

Łazienka modern art deco – bardzo elegancka i wyniosła. Szlachetny marmur , miedziane dodatki i geometryczny wzór kolekcji Metafisico włoskiej manufaktury Ornamenta  tworzą ponadczasową , subtelną przestrzeń.

Wnętrze nowoczesne, spójne, gdzie zamiłowanie Inwestorów do sztuki i muzyki nadaje indywidualny, niepowtarzalny charakter. Tu odpoczywają, oddają się pasją i wspólnie prowadzą spełnione  życie rodzinne.